«Ойыл ауданының аумақтық және учаскелік сайлау комиссиялары мүшелерін сайлау туралы»  VI шақырылған Ойыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы №255, 256 шешімдері

 

 

Ойыл аудандық аумақтық сайлау комиссиясы - 1

р/с

 

Сайлау комиссиясы орналасқан жер

Сайлау комиссиясы мүшелерінің А.Т.Ә., лауазымы

1

 

Ойыл ауылы Көкжар көшесі 69 үй «Ойыл ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесінің ғимараты,

факс, телефон (8-71332) 2-16-10

Бисекенов Берик Тулеуович-төраға

Картбаев Серик Сагинович-төрағаның орынбасары

Бақтыгереев Болат-хатшы

Жантекова Мөлдір Үмбетқызы-мүше

Кенжебеков Нұрсұлтан Бисембайұлы-мүше

Назаров Алишер Жусипкалиевич-мүше

Саттибаев Конакбай Каримоллаевич-мүше

Учаскелік сайлау комиссиялары - 24

 

р/с

Сайлау учаскесінің нөмірі

Сайлау комиссиясы орналасқан жер

Сайлау комиссиясы мүшелерінің А.Т.Ә., лауазымы

1

№389

Ойыл селосы

Көкжар көшесі 68 үй

Аудандық Мәдениет үйінің ғимараты

8/71332/ 2-18-99

Құлмұханов Жәнібек Аманиязұлы -комиссия төрағасы

Мусин Жалғас Сабырғалиұлы -төрағаның орынбасары         

Бақтыгереев Сәбит Бакытұлы -комиссия хатшысы

Комиссия мүшелері:

Айдашев Абат Жауғашарұлы

Ізімбетова Айжан Рахметоллақызы

 

2

№390

Ойыл селосы 

И.Құрманов көшесі 86 үй

Ж.Жүсібалиев атындағы Ойыл қазақ орта мектебінің ғимараты

8/71332/ 2-17-30

Әлжанов Мұрат Шынғысұлы -комиссия төрағасы

Досымбаева Мира Бауыржанқызы-төрағаның орынбасары

Байманова Әлия Аманкелдіқызы-комиссия хатшысы

Комиссия мүшелері:

Дүйсенгалиева Күнсая  Құмарқызы

Мерғалиева Зайда Сәдуқызы 

3

№391

Ойыл ауылы, Шернияз Жарылғасұлы көшесі 36, «Шұғыла» мәдениет және демалыс орталығы ғимараты, телефон:

8/71332/ 2-20-14

Сейталина Мейрамгүл Қайырбекқызы -комиссия төрайымы
Рысқалиев Талғат Мақсатұлы-төрайымның орынбасары

Нұрманова Диана - комиссия хатшысы

Комиссия мүшелері

Сүйесінов Исатай Қонашұлы

Шотпанова Гаухар Ардаққызы

 

4

№392

Ойыл ауылы, Аманкелді  көшесі 2,  Ойыл қазақ орта мектебі  ғимараты,

телефон:

8/71332/ 2-16-52

Ерменова Райхан Есенқызы  -комиссия төрайымы

Садақбаева Гүлмира Таңжарбайқызы-төрайымның орынбасары

Қаумешова Есенгүл Сағынбайқызы  - комиссия хатшысы

Комиссия мүшелері

Қожиева Бибігүл Нұрбергенқызы

Хамитов Әйтеке Мергенбайұлы

5

№393

Екпетал ауылы

Екпетал негізгі мектебінің ғимараты

8/71332/ 72-1-47

Жұмағұлова Гүлнұр Амангелдіқызы-комиссия төрайымы

Сенғалиев Темірбек Әділбекұлы-төрайымның орынбасары

Итібаева Гүлгүл Қуанышбекқызы-комиссия хатшысы

Комиссия мүшелері

Магауияқызы Жұмаш

Шаргезова Гүлмира Сәлімгерейқызы 

6

№394

Қаракемер ауылы

Қаракемер мектеп-балабақшасының ғимараты

8/71332/ 73-2-00

Оспанов Есенгелді Жолдасғалиұлы-комиссия төрағасы

Исмағұлов Амангелді Базартайұлы-төрағаның орынбасары

Жұбанова Әйгерім Айжарыққызы-комиссия хатшысы

Комиссия мүшелері

Азан  Анар Есімқызы

Үмбетов Тілектес Алпысбайұлы

7

№395

Ақшатау ауылы

Ақшатау орта мектебінің ғимараты

8/71332/ 72-0-81

Қосбаева Базаргүл Амандыққызы -комиссия төрайымы

Айжарықов Қоныс Боранбайұлы-төрайымның орынбасары

Тынысбаев Марат Елемесұлы-комиссия хатшысы

Комиссия мүшелері

Қосжанов Сәкен Мауытұлы

Төлеуішева Гүлжамал Елубайқызы 

8

№396

Құмжарған ауылы

Соркөл орта мектебінің ғимараты

8/71332/ 73-2-49

Койайдаров Сағындык Темірұлы -комиссия төрағасы

Мәмбет Қанат-төрағаның орынбасары

Акөтенова Шынар Бақытжанқызы-комиссия хатшысы

Комиссия мүшелері

Әбішев Бауыржан Шынғуұлы

Базаров Нұрболат Әлібиұлы       

9

№397

Қаратал ауылы 

Ш.Берсиев атындағы ауылдық модульдік кітапханасының ғимараты

8/71332/ 37-5-35

Қауметова Шекер Жолдыбайқызы-комиссия төрайымы

Әділов Нұрлан Байтүркеұлы-төрайымның орынбасары

Жауынбаева Ира Шығанаққызы-комиссия хатшысы

Комиссия мүшелері

Мырзекенов Болатбек Нұралыұлы

Сүмесінов Еркебұлан Қауымбайұлы 

10

№398

Қарасу ауылы

Құрманов бастауыш мектебінің ғимараты

8/71332/ 73-0-92

Бақтығалиев Арыстанбек Наурызбайұлы-комиссия төрағасы

Құрманова Сәния Айбекқызы-төрағаның орынбасары

Оспанова Алмагүл Аронқызы-комиссия хатшысы

Комиссия мүшелері

Молдағұлов Сансызбай Әубәкірұлы

Сағидуллина Райгүл Мерекенқызы 

11

№399

Аманкелді ауылы

Аманкелді орта мектебінің ғимараты

8/71332/ 73-4-90

Сүндетов Жайлау Жолдығалиұлы-комиссия төрағасы

Түрікпенов Дулат Қуатбайұлы-төрағаның орынбасары

Хитрук Елена Құрманғалиқызы-комиссия хатшысы

Комиссия мүшелері

Азанов Ұлан Бегенұлы

Артықбаев Дастан Берекетұлы 

12

№400

Қарасу ауылы

Қарасу негізгі мектебінің ғимараты

8/71332/ 73-4-89

Қалиев Жаңабай Қайранбайұлы-комиссия төрағасы

Наубетов Мұрат Саматұлы-төрағаның орынбасары

Нұргалиев Азамат Айжарықұлы-комиссия хатшысы

Комиссия мүшелері

Ізбасарова Тілекгүл Ерболатқызы

Қалымов Ыбырай Бекішұлы 

13

№401

Көптоғай ауылы

Құрманов орта мектебінің ғимараты

8/71332/ 74-5-11

Әміров Тілекбай  Идеятуллаұлы -комиссия төрағасы

Аманбаева Бағлаш Тастемірқызы-төрағаның орынбасары

Бердембаева Ақмарал Сисенқызы-комиссия хатшысы

Комиссия мүшелері

Мұқанов Лұқман Кәдірұлы

Мусина Ләззат Қиялбайқызы 

14

№402

Шұбарши ауылы

Шұбарши ауылдық клубының ғимараты

8/71332/ 73-4-93

Тайбурин Қази Әлімұлы -комиссия төрағасы

Ахметов Орынғали Сабырұлы-төрағаның орынбасары

Шармұханов Бекболат Ахметұлы-комиссия хатшысы

Комиссия мүшелері

Мұхамбетова Жанаргүл Дәукенқызы

Оңайбаева Гүлжан Амантайқызы            

15

№404

Сарбие ауылы

Сапақкөл орта мектебінің ғимараты

8/71332/ 35-2-50

Дәуленова Гүлбарам Аманжолқызы-комиссия төрайымы

Мусина Гүлсара Шынтасқызы-төрайымның орынбасары

Оразова Лиза Оразқызы-комиссия хатшысы

Комиссия мүшелері

Әлжанова Қанипа Аксейілқызы

Қисымбетова Саржан Кәрімжанқызы

16

№405

Қаракөл ауылы

 Қаракөл бастауыш мектебінің ғимараты

8/71332/ 73-7-16

Нұржанов Құмар-комиссия төрағасы

Диноллин Аралбай-төрағаның орынбасары

Сұлтанов Айса Еленбайұлы-комиссия хатшысы

Комиссия мүшелері

Бюрина Ақсұлу Хайруллақызы

Нұғыманова Гүлжазира Демегенқызы 

17

№406

Қараой ауылы

Қараой ауылдық клубының ғимараты

8/71332/ 73-6-01

Исмағұлов Амангелді Сапартілеуұлы- комиссия төрағасы

Досанов Айдар Қосалұлы- төрағаның орынбасары

Қойшығұлова Шынар Қожанқызы-комиссия хатшысы

Комиссия мүшелері

Оразов Сатыбалды Сайлауұлы

Өтепов Жанболат Шекіртұлы

18

№407

Құбасай ауылы

Құбасай бастауыш мектебінің ғимараты

8/71332/ 73-7-37

Әміржанов Құрбанбай Жолмырзаұлы-комиссия төрағасы

Жайғалиев Махамбет Үсенұлы-төрағаның орынбасары

Егізбаева Сандуғаш Амангелдіқызы-комиссия хатшысы

Комиссия мүшелері

Бөлекбаев Мамай Еркинұлы

Имаганбетова Данагүл Бегалықызы

19

№408

Кемер ауылы

 Ә.Дербісалин атындағы Саралжын орта мектебінің ғимараты

8/71332/ 74-1-45

Төлеуғалиев Уалихан-комиссия төрағасы

Қожантаева Жанат Әбиболлақызы-төрағаның орынбасары

Қилашева Қоныршаш Жұмабайқызы-комиссия хатшысы

Комиссия мүшелері

Арихов Нұрлан Алпамысұлы

Байниязов Жұмат Бөрекешұлы

20

№409

Шиқұдық ауылы

Теректі негізгі мектебінің ғимараты

8/71332/ 74-1-43

Аяпбергенов Мереке Ерекешұлы-комиссия төрағасы

Бейісова Айгүл Ескендірқызы-төрағаның орынбасары

Аренов Нұржан Қамбарұлы-комиссия хатшысы

Комиссия мүшелері

Сапарова Мейізгүл Орынбасарқызы

Сисенгалиев Аманбек Орынбасарұлы 

21

№410

Бестамақ ауылы

Бестамақ ауылдық клубының ғимараты

8/71332/ 74-2-71

Бисенов Балтабай Сырлыбайұлы-комиссия төрағасы

Аманбаев Айжарык Баданұлы-төрағаның орынбасары

Жиеналина Бағдагүл Кенжебайқызы-комиссия хатшысы

Комиссия мүшелері

Қалауов Әнуар Дәуленұлы

Қалашева Бижамал Қалашқызы

22

№411

Ақкемер ауылы

Ақкемер ауылдық клубының ғимараты

8/71332/ 74-0-82

Әбілғазин Қалыбек Майлықұлы-комиссия төрағасы

Иманов Алпысбай Жарылғасынұлы-төрағаның орынбасары

Есенова Алтынгүл Бөгетбайқызы-комиссия хатшысы

Комиссия мүшелері

Қилыбаев Нұрбек Мұратбекұлы

Мендіғалиев Қаратай Қожаденұлы

23

№412

Ақжар ауылы

Қайыңды ауылдық клубының ғимараты

8/71332/ 74-8-14

Дүйсенгалиев Тұрлан Төлепбергенұлы-комиссия төрағасы

Жұмағалиев Қобланды Есбайұлы-төрағаның орынбасары

Қазиева Назгүл Тұрғалиқызы-комиссия хатшысы

Комиссия мүшелері

Жақсыбай Ардақ Ермекқызы

Мұханбетқалиева Гүлжанат Есенбайқызы

24

№413

Көсембай ауылы

Көсембай негізгі мектебінің ғимараты

8/71332/ 74-1-42

Елғондина Дина Майлығалиқызы-комиссия төрайымы

Батырғалиев Нұрлыбек Енсегенұлы-төрайымның орынбасары

Қалиева Бұлбұл Сенбайқызы-комиссия хатшысы

Комиссия мүшелері

Имаганбетова Қалия Қанатбайқызы

Сатыбалдин Бақытжан Мырзалыұлы