Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының сайлау комиссияларының жаңа құрамын құру қорытындылары туралы хабары

 
Сайлау комиссияларының жаңа құрамын құру «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының  1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 10 бабына сәйкес жүзеге асырылды.


Құрылған сайлау комиссиялары Қазақстан Республикасында сайлауды әзірлеу мен өткізуді ұйымдастыратын мемлекеттік сайлау органдары болып табылады. Сайлау комиссияларының өкілеттік мерзімі бес жылды құрайды.


Ақтөбе облысының Ойыл аудандық мәслихатының
сессиясында 26 сайлау комиссияларының құрамына 132 мүшесі сайланды, олардың ішінде: аудандық аумақтық сайлау комиссиясы - 1, учаскелік сайлау комиссиялары  - 25.


5
саяси партиялардың және 2 қоғамдық бірлестіктердің ұсыныстары бойынша 26 сайлау комиссияның жаңа құрамына 132 сайлау комиссиясының мүшесі  сайланды.

      
Сайлау туралы Коституциялық заңның 10 және 20 баптарымен белгіленген тәртіппен және мерзімдерде сайлау комиссияларының бірінші отырысында аумақтық және учаскелік сайлау комиссияларының төрағалары, төраға орынбасарлары және хатшылары сайланды.


Сайлау комиссияларының жаңа құрамы мен орналасқан жерлері туралы мәліметтерді Сіздердің назарларыңызға жеткізіп отырмыз.

 

«Ойыл ауданының аумақтық және учаскелік сайлау комиссиялары мүшелерін сайлау туралы»  VI шақырылған Ойыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы №255, 256 шешімдері

 

 

Ойыл аудандық аумақтық сайлау комиссиясы - 1

р/с

 

Сайлау комиссиясы орналасқан жер

Сайлау комиссиясы мүшелерінің А.Т.Ә., лауазымы

1

 

Ойыл селосы 

Жолмырзаев көшесі 1 үй

Ш.Бекмұхамбетова атындағы Ойыл мектеп-гимназиясының ғимараты

Бисекенов Берик Тулеуович-төраға

Картбаев Серик Сагинович-төрағаның орынбасары

Бақтыгереев Болат-хатшы

Жантекова Мөлдір Үмбетқызы-мүше

Кенжебеков Нұрсұлтан Бисембайұлы-мүше

Назаров Алишер Жусипкалиевич-мүше

Саттибаев Конакбай Каримоллаевич-мүше

Учаскелік сайлау комиссиялары - 25

 

р/с

Сайлау учаскесінің нөмірі

Сайлау комиссиясы орналасқан жер

Сайлау комиссиясы мүшелерінің А.Т.Ә., лауазымы

1

№389

Ойыл селосы

Көкжар көшесі 68 үй

Аудандық Мәдениет үйінің ғимараты

Мусин Жалгас Сабыргалиулы –төраға

Самаликова Жанылсын Шахидоллаевна – төрағаның орынбасары

Кулмуханов Жанибек Аманиязович-хатшы             

Айдашев Абат Жаугашарович-мүше              Изимбетова Айжан Рахметоллаевна-мүше

 

2

№390

Ойыл селосы 

И.Құрманов көшесі 86 үй

Ж.Жүсібалиев атындағы Ойыл қазақ орта мектебінің ғимараты

Меруенов Серик Тулегенович-төраға

Альжанов Мурат Шингисович- төрағаның орынбасары

Байманова Алия Аманкелдиевна-хатшы

Досымбаева Мира Бауыржанкызы-мүше

Мергалиева Зайда Садуовна-мүше

 

3

№391

Ойыл селосы 

О.Қлипанов көшесі 19 үй

«Энергосистема» ЖШС-нің Ойыл электр желілері учаскесінің ғимараты

Сейталина Мейрамгул Кайырбековна-төраға

Рыскалиев Талгат Максатулы- төрағаның орынбасары

Нурманова Диана-хатшы

Сүйесинов Исатай Қонашұлы-мүше

Шотпанова Гаухар Ардаковна-мүше

 

4

№392

Ойыл селосы 

Б.Бақаев көшесі 6 үй

«Ветеринариялық зертхана Ойыл филиалы» мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Сармуханов Серік Кәдірғалиұлы-төраға

Каумешова Есенгул Сагынбаевна- төрағаның орынбасары

Ерменова Райхан Есеновна-хатшы

Қожиева Бибигул Нурбергеновна-мүше

Садакбаева Гүлмира Танжарбаевна-мүше    

 

5

№393

Екпетал ауылы

Екпетал негізгі мектебінің ғимараты

Жумагулова Гулнур Амангелдиевна-төраға

Сенғалиев Темірбек Әділбекұлы- төрағаның орынбасары

Итибаева Гулгул Куанышбековна-хатшы

Магауиякызы Жумаш -мүше            

Шаргезова Гулмира Салимгереевна-мүше

 

6

№394

Қаракемер ауылы

Қаракемер мектеп-балабақшасының ғимараты

Ескалиева Бакыт Мубараковна-төраға             

Исмагулов Амангелды Базартаевич- төрағаның орынбасары

Жұбанова Әйгерім Айжарыққызы-хатшы

Азан  Анар Есімқызы-мүше

Қозыбақова Ботакөз Тарғынқызы-мүше

 

7

№395

Ақшатау ауылы

Ақшатау орта мектебінің ғимараты

Қарасаев Бекжан Каримович-төраға

Айжариков Коныс Боранбаевич- төрағаның орынбасары

Косбаева Базаргул Амандыковна-хатшы

Косжанов Сакен Мауытович-мүше

Тулеушева Гулжамал Елубаевна-мүше

 

8

№396

Құмжарған ауылы

Соркөл орта мектебінің ғимараты

Жабасов Максут Бакытжанович-төраға

Койайдаров Сагындык Темирович- төрағаның орынбасары

Акутенова Шынар Бакытжановна-хатшы

Абишев Бауыржан Шынгуович-мүше

Базаров Нұрболат Әлібиұлы-мүше

            

 

9

№397

Қаратал ауылы 

Ш.Берсиев атындағы ауылдық модульдік кітапханасының ғимараты

Кауметова Шекер Жолдыбаевна-төраға

Адилов Нұрлан Байтуркеевич- төрағаның орынбасары

Сулейменова Жандай-хатшы

Коразов Нурсултан Дакесович-мүше

Сүмесинов Еркебулан Кауымбаевич-мүше

 

10

№398

Қарасу ауылы

Құрманов бастауыш мектебінің ғимараты

Бактыгалиев Арыстанбек Наурызбаевич-төраға

Курманова Сания Айбеккызы- төрағаның орынбасары

Оспанова Алмагул Ароновна-хатшы    

Молдагулов Сансызбай Аубакирович-мүше

Сагидуллина Райгул Мерекенкызы-мүше

 

11

№399

Аманкелді ауылы

Аманкелді орта мектебінің ғимараты

Сундетов Жайлау Жолдыгалиевич-төраға             Түрікпенов Дулат Қуатбайұлы- төрағаның орынбасары

Хитрук Елена Курмангалиевна-хатшы

Азанов Улан Бегенович-мүше

Артыкбаев Дастан Берекетович-мүше

 

12

№400

Қарасу ауылы

Қарасу негізгі мектебінің ғимараты

Наубетов Мұрат Саматұлы-төраға

Қалиев Жаңабай Қайранбайұлы- төрағаның орынбасары

Нұргалиев Азамат Айжарықұлы-хатшы

Избасарова Тлекгул Ерболатовна-мүше

Қалымов Ыбрай Бекішұлы-мүше

 

13

№401

Көптоғай ауылы

Құрманов орта мектебінің ғимараты

Амиров Тилекбай  Идеятуллаевич-төраға

Аманбаева Баглаш Тастемировна- төрағаның орынбасары

Бердембаева Акмарал Сисеновна-хатшы

Кубашев Амандык Богембайулы-мүше

Таңатарова Ақтоты Бақыбайқызы-мүше

 

14

№402

Шұбарши ауылы

Шұбарши ауылдық клубының ғимараты

Сатыгалиев Куаныш Айсиевич-төраға

Тайбурин Қази Әлімұлы- төрағаның орынбасары

Шармуханов Бекболат Ахметович-хатшы

Мухамбетова Жанаргул Даукеновна-мүше

Оңайбаева Гүлжан Амантайқызы-мүше

            

15

№403

Көптоғай ауылы

Көптоғай ауылдық клубының ғимараты

Омарова Мейрамгул Бактыгаликызы-төраға

Муканов Лукман Кадирович- төрағаның орынбасары

Мусина Лаззат Киялбаевна-хатшы

Идиятов Асылбек Қуанышбайұлы-мүше

Ниязов Максат Ермекович-мүше

            

 

16

№404

Сарбие ауылы

 Сапақкөл орта мектебінің ғимараты

Дауленова Гулбарам Аманжоловна-төраға

Мусина Гүлсара Шынтасовна- төрағаның орынбасары

Балапашев Жекен Сарсенгалиулы-хатшы

Альжанова Канипа Аксеиловна-мүше

Кисымбетова Саржан Каримжановна-мүше

 

17

№405

Қаракөл ауылы

 Қаракөл бастауыш мектебінің ғимараты

Нуржанов Кумар-төраға

Диноллин Аралбай- төрағаның орынбасары

Султанов Айса Еленбаевич-хатшы

Бюрина Аксулу Хайруллиевна-мүше

Нугыманова Гүлжазира Демегеновна-мүше

 

18

№406

Қараой ауылы

Қараой ауылдық клубының ғимараты

Досанов Айдар Косалович-төраға

Исмагулов Амангелды Сапартлеуович- төрағаның орынбасары

Койшыгулова Шынар Кожановна-хатшы

Дүйсенғалиева Күнсая Құмарқызы-мүше

Утепов Жанболат Шекиртович-мүше

 

19

№407

Құбасай ауылы

Құбасай бастауыш мектебінің ғимараты

Сагынгалиева Гүльжанат Газезовна-төраға

Ескаиров Рзагали Жолдыгалиевич- төрағаның орынбасары

Егизбаева Сандугаш Амангелдиевна-хатшы

Булекбаев Мамай Еркинович-мүше-мүше

Имаганбетова Данагул Бегалиевна-мүше

            

 

20

№408

Кемер ауылы

 Ә.Дербісалин атындағы Саралжын орта мектебінің ғимараты

Тулеугалиев Уалихан-төраға

Кожантаева Жанат Абибуллаевна- төрағаның орынбасары

Килашева Коныршаш Жумабаевна-хатшы

Арихов Нурлан Алпамысович-мүше

Байниязов Жумат Бурекешович-мүше

            

21

№409

Шиқұдық ауылы

 Теректі негізгі мектебінің ғимараты

Аяпбергенов Мереке Ерекешович-төраға

Беисова Айгул Ескендировна- төрағаның орынбасары

Аренов Нұржан Қамбарұлы-хатшы

Сапарова Меизгул Орынбасаровна-мүше

Сисенгалиев Аманбек Орынбасарович-мүше

 

22

№410

Бестамақ ауылы

Бестамақ ауылдық клубының ғимараты

Бисенов Балтабай Сырлыбаевич -төраға            

Аманбаев Айжарык Баданович- төрағаның орынбасары

Жиеналина Багдагул Кенжебайкызы-хатшы Калауов Ануар Дауленович-мүше

Калашева Бижамал Калашевна-мүше

 

23

№411

Ақкемер ауылы

Ақкемер ауылдық клубының ғимараты

Абылгазин Калыбек Майлыкович-төраға

Шотыков Асылбек Агызулы- төрағаның орынбасары

Сағынова Тұрғангүл Өтегенқызы-хатшы

Иманов Алпысбай Жарылғасынұлы-мүше

Мендигалиев Каратай Кожаденович-мүше

 

24

№412

Ақжар ауылы

Қайыңды ауылдық клубының ғимараты

Дүйсенгалиев Турлан Тулепбергенович-төраға

Жумагалиев Кобланды Есбаевич- төрағаның орынбасары

Казиева Назгул Тургалиевна-хатшы

Жақсыбай Ардақ Ермекқызы-мүше

Муханбетқалиева Гүлжанат Есенбайқызы-мүше

 

25

№413

Көсембай ауылы

Көсембай негізгі мектебінің ғимараты

Нургалиев Есмухан Арманович-төраға             

Батыргалиев Нурлыбек Енсегенович- төрағаның орынбасары

Калиева Булбул Сенбаевна-хатшы

Имаганбетова Калия Канатбаевна-мүше

Қойбағарова Жайнагүл Тоғызбайқызы-мүше